aikido

Çocuklar için Eğlenceli Aikido Dersleri

Merhaba ! Çocuk Aikido Eğitimi hakkında size biraz bilgi vermek istiyoruz.Aikido,Japon Kökenli bir savunma sanatıdır ve çocuklar için harika bir...

Read More

Kadınlar Aikido ile içinizdeki savaşçıyı ortaya çıkartın!

Kadın  Aikido Antalya Aikido Kadınlar için Aikido Kadına karşı şiddet , maalesef günümüzde oldukça yaygın ve gerçek sosyal sorun haline...

Read More

Aikido:Kendini Savunma Sanatında Ustalaşın

Dengenizi,esnekliğinizi ve zihinsel odaklanmanızı geliştiriken aynı zamanda nefsi müdafaa öğrenmek istermisiniz? Aikido eğitim programımızdan başka bir yere bakmayın! İster acemi...

Read More

Self Defence

Self Defence Kendini savunma, kendini fiziksel zarar veya saldırıdan koruma yeteneğini ifade eder. Sözel ve fiziksel yöntemler de dahil olmak...

Read More

Aikido

Özellikler ve Avantajlar

ÖZELLİKLER
  •  Dinamik  ve akıcı hareketler
  •  Saldırıları yönlendirmee ve etksiz hale getirmeye odaklanın
  • Rakibin enerjisini hharmanlamaya ve kullanmaya vurgu
  • Farklı durumlara ve vücut tiplerine uyarlanabilecek teknikler
  • Saldırmazlık ve barışçıl çözüm felsefesi
FAYDALARI
  • Gerçek hayattaki durumlar için etkili kendini savunma teknikleri
  • Geliştirilmiş fiziksel uygunluk ve güç 
  • Artan özgüven ve öz disiplin
  • Stresten kurtulma ve iyileştirilmiş zihinsel esenlik
  • Gelişmiş odaklanma ve konsantrasyon becerileri

Bizim Takım

Aikizen Dojo’da Fiziksel Aktivite ve kendini savunmanın ele ele gitiğine inanıyoruz,bu nedenle insanların forma girerken Aikido sanatını öğrenebilecekleri eğlenceli ve destekleyici bir ortam yarattık.

Derin bir aikido anlayışı ve öğretme tutkusuyla,dövüş sanatlarındaki uzmanlığımı Aikizen Dojo’ya yönlendirerek öğrencilerimizin kişisel gelişimini ve kendini savunma becerilerini teşvik ediyorum.

Aikizen Dojo’Antrenörü olarak eğitim programlarımızı geliştiren ve öğrencilerimiz için kusursuz bir öğrenme deneyimi sağlayan yenilikçi çözümler yaratmak için teknik becerimi ve Aikido sevgimi birleştiriyorum.

MUTLU KURSİYERLER

Aikido Savaş Sanatı’nda sadece kendini savunmayı öğretmiyoruz-bireylere iç güçlerini kucaklamaları ve önlerine çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmeleri için güç veriyoruz.

 

E Ö
E Ö
2022-11-29
Aikido bir sanattır ve Kürşat ve Elif hocalar bu sanatı mükemmel icra ediyor ve öğretiyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.
E “Erdinchenko” Erdinchenko
E “Erdinchenko” Erdinchenko
2022-11-29
Kesinlikle çok iyiler, çocuk yetişkin farketmez çocuğunuzu ve kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz
Tamer Yiğit
Tamer Yiğit
2022-11-29
Aikizen Dojo'da iyi bir aikido eğitimi alırsınız.Kürşat ve Elif hocalar sakatlanma türü aksilikler için dikkatli ve titizdirler.Devamlı kendilerini geliştiriyorlar.Biraz sabırlı olursanız iyi bir noktaya gelirsiniz.
Kagan Kayalar
Kagan Kayalar
2022-11-28
Aile ortamında, kaliteli bir eğitim
erbil ayaz
erbil ayaz
2022-11-28
Sporun en estetik ve klas hali. Yaklaşık 5 senedir oğlum buraya gidiyor. Hem savunma sanatı öğrendi. Hemde ahlak ve disiplin tarafı çok gelişti. Kas sistemi çelik gibi oldu. Daha başarılı ve daha sakin birey oldu. Olaylara bakış açısı ve uysallığı çok dikkat çekici. Ben çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.
Mustafa Mavigöz
Mustafa Mavigöz
2022-11-28
Kürşat hocam ve Elif Hocam güler yüzlü ve iyi birer öğretmenler. İyi ki varsınız. Çocuklarınızın özgüvenli ve disiplinli bir hayatı olsun istiyorsanız iletişime geçinizi tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla yetişkinler içinde aikido ders grupları var.
Cuneyt Herduran
Cuneyt Herduran
2022-11-28
Kürşat hocam bu sanatın vakkosu sensin,saygilar