Kayıt

Kayıt

Aİkido  Kursumuza katılmak İçin Sormak istediğiniz tüm sorular ve detaylar için ilgili numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Aikido Kursumuza Katılmak İçin ön deneme dersimize katılabilirsiniz.

Aikido Deneme Dersine  Katılmak isteyenler ,gün ve saat için randevu alınması rica olunur.

Antalyanın en büyük Aikido eğitim merkezi olan Aikizen Dojo  sizleri Lara ve Konyaaltında bulunan Dojolarımıza davet ediyor.Aikido yaparak YAŞAM ENERJİSİ İLE BULUŞ sloganı ile Antalyada Aikido severlere  buluşmak için yolumuza devam ediyoruz.

Yetişkinler  Gençler ve Çocuklar için hazırladığımız Haftanın Pazartesi/Çarşamba/Cuma/Cumartesi/Pazar günleri Aikido Yapma Olanağımız mevcuttur.İsterseniz grup derslerinden hariç özel ders imkanımız mevcuttur.Aikido Anternmanlarımız yılın 12 ayı boyunca devam etmektedir.

Antrenörlerimiz

Kürşat Demir Aikizen Dojo kurucusu Baş Antrenör hakkında bigi almak için tıklayınız

Elif Demir Aikido Antrenörü

Sertifikasyon

Dojomuzda CHRİSTİAN TİSSİER SHİHAN 8. DAN AİKİKAİ talimatı ile DR.BODO RODEL 6.DAN AİKİKAİ tarafından AİKİKAİ HOMBU DOJO (Uluslararası Aikido Merkezi)Dünyanın en prestijli Aikido belgesi Aikikai Dan diploması sınavlarda başarılı olan öğrencilerimize verilmektedir.Aynı zamanda da Türkiye Wushu Federasyonuna Bağlı olan Aikido Federasyonumuzda yapmış olduğu Kyu ve Dan sınavlarınada öğrencilerimizi yönlendirerek iki diploma alma olanağı sunuyoruz.

Aikizen Dojo Katılım Koşulları

Aikizen Dojo da Aikido öğrenmek isteyenler Deneme dersine davet edilirler,Bu deneme dersinde Öğrenci Aikido ya uygunmu değilmi test edilir.

Değerlendirme Kriterleri

06-15 yaş arası

Aikido öğrenmek isteyen çocukların Aikido yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamalısır.Velisinin çocuğunun sağlık durumu beyanı esas olarak kabul edilerek değerlendirme dersinde çocuğun aikido yapabileceğine dair gözle görülebilir herhangi bir sağlık proplemi nin olup olmadığı Dojo yetkilisi tarafından gözlemlenir.Burada aslında sizin çocuğunuz ve diğer mevcut antrenman yapan çocukları korumak ve sağlıklı ortamda aikidoya devam edebilmeleri için şarttır.

Aikido ya başlamak isteyen çocuk ve velisi deneme dersinden sonra kendi öz iradesi ile istediği takdirde Aikizen Dojo değerlendirmesini geçip Aikido’ya başlayabilecektir. Bizim için Çocuğun istekli olması yeterlidir.

Yetişkinler

Aikido öğrenmek isteyen Kişilerin  Aikido yapmasına engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamalısır.Kişinin  sağlık durumu beyanı esas olarak kabul edilerek değerlendirme dersinde Kişinin  aikido yapabileceğine dair gözle görülebilir herhangi bir sağlık proplemi nin olup olmadığı Dojo yetkilisi tarafından gözlemlenir.Burada aslında sizin  ve diğer mevcut antrenman yapan kişileri korumak ve sağlıklı ortamda aikidoya devam edebilmeleri için şarttır.

Kaç yaşında olursanız olun Dosya taşıyan herkes Aikido yapabilir,Aikido tam olarak bir veya sanat gibi görünsede Başlıbaşına bir Yaşam şeklidir.