Etkinliklerimiz

AİKİDO ETKİNLİKLERİMİZ

Aikizen Dojo , öğrencilerinin teknik gelişimlerinin yanında sosyal yönden gelişmeleri için de onlara her türlü desteği sağlar.

Bu kapsamda; öğrencilerimizin sosyal, bedensel ve kültürel gelişimlerini desteklemek, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda potansiyel farklılıklarını ortaya çıkarabilmek düşüncesiyle gerçekleştirilen “Sosyal Etkinlik Programları” eğitim uygulamalarımızın çok önemli bir parçasıdır.

AİKİDO GÖSTERİSİ

Aikido Gösterisi Her yıl çeşitli yerde Aikido’nun tanıtımı için Aikizen Dojo gösteri yapmaktadır.

DOĞA KAMPI

Her yılın haziran veya Eylül Ayında Aikizen dojo ve üyeleri doğada hayatta kalma ve aikido kampı etkinliği düzenlemektedir.Kamp genellikle 9 ile 15 yaş arası çocuk ve ailelerden oluşmaktadır,çocuklara izcilik ,hayatta kalma,tekne turu,yüzme,aikido öğretilmektedir.

huzur-evi-12-700x500

ZİYARETLER

Ziyaretlerimiz Sporcuların, anne, baba, nine ve dede gibi aile büyüklerine karşı duygu ve düşüncelerinin, onlara karşı duyulması gereken saygı ve sevginin sonsuz olması ve her zaman hatırlanması için yapılan ziyaretlerimiz

AİKİDO VE KAHVALTI

AİKİDO VE KAHVALTI Her yıl mayıs ayında baharın gelmesiyle birlikte Aikizen dojo mensupları ve aileleri ile birlikte doğada kahvaltı ve aikido çalışması yapılıyor.

AİKİKAİ SEMİNERLERİMİZ

Antalya Aikido Semineri

Her Yıl Kasım ayında Aikido Seminer için  Almanya da Yaşayan sosyal pedogog olan Cristian Tissier Aikikai 8. dan shin asistanlarından Sayın Dr. Bodo Rodel Aikikai 6. dan Aikizen Dojo’nun Öğrencilerine Aikidonun teknik gelişim semineri vermekte.